W dniu 6 października 2015 roku uczniowie naszego Gimnazjum brali udział w Sztefetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stawiło się osiem drużyn w kategorii dziewcząt oraz chłopców, co zwiastowało duże emocje i walkę do samego końca.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

Drużyna dziewcząt w składzie: Nadia Dembska, Marta Kuboś, Agnieszka Hurna, Roksana Drabent, Iwona Sroczyńska, Weronika Lepka, Julia Kończak, Gabriela Mucha, Julia Błoch, Katarzyna Panek oraz Kinga Guzenda.

Drużyna chłopców w składzie: Dawid Mądry, Dawid Sroczyński, Kacper Łopata, Przemysław Łopata, Jakub Kryś, Jakub Dera, Kamil Sroczyński, Norbert Kałwiński, Jan Kempa, Eryk Kowal oraz Marcel Guzenda.

Bardzo dziękujemy zawodnikom za udział i rywalizację.

Piątego grudnia w naszym gimnazjum odbędzie się turniej piłki siatkowej w którym  wezmą udział drużyny złożone z rodziców, nauczycieli, uczniów i absolwentów. Turniej odbędzie się o 16.00 na Sali Gimnastycznej w naszym gimnazjum. Wszystkich chętnych zapraszamy na turniej, na którym nie zabraknie emocji.

W naszej szkole odbyły się zawody w piłce siatkowej. Udział w nich wzięło 8 drużyn:

I miejsce „Kasia i spółka”

II miejsce „Big Cyc”

III miejsce „BGC”

IV miejsce „Sępy i dzięcioły”

V miejsce „Szwagry”

VI miejsce „Bigosy”

VII „Świetliki”

VIII „Trudne Sprawy”

Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za liczny udział w zawodach oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych !!!

W Rozdrażewie odbyły się zawody w badmintonie. Dwie drużyny z naszego gimnazjum brały w nim udział:

Drużyna chłopcy: Norbert Kałwiński, Jan Odrobiński, Jakub Błoch.

Drużyna dziewcząt: Julia Wietecka, Julia Błoch.

Obie drużyny uzyskały w zawodach I miejsca dzięki czemu zdobyły awans do finału wojewódzkiego. Drużyna dziewcząt grała z drużynami z Krotoszyna, Kowalewa i Ostrowa Wlkp. Mecz finałowy nie odbył się z powodu kontuzji zawodniczki z drużyny z Ostrowa Wlkp. Drużyna chłopców grała z drużynami z Nowych Skalmierzyc, Ostrzeszowa i Kalisza. Mecz finałowy wygrali z zawodnikami z Kalisza. Wszystkim zawodnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów :)