top
header1
menu
 

 

 

Klasa I a

1. Boroch Mateusz

2. Danielska Julia

3. Dera Jakub

4. Hurny Jan

5.  Hyrza Kamil

6. Janicki Jakub

7.  Jarosz Dominik

8. Kędzia Bartłomiej

9. Kryś Magdalena

10. Kubacki Igor

11. Kurek Dominika

12. Lubryka Natalia

13. Łopata Tomasz

14. Mądra Julianna

15. Mrugalska Monika

16. Narękiewicz Klaudia

17. Narękiewicz Przemysław

18. Panek Katarzyna

19. Szłapik Mateusz

20. Sroczyński Kacper

21. Szubert Małgorzata

 

Klasa I b

1. Błoch Jakub

2. Cicharski Mateusz

3. Dytfeld Radosław

4. Gallas Alicja

5. Gallas Dominik

6. Gąsiorek Miłosz 

7.  Guzenda Kinga

8. Jakubowska Natalia 

9. Jakubowska Samanta 

10.  Kempa Natalia

11.  Kiczka Kacper

12.  Kmiecik Amelia

13. Krawczyk Szymon

14. Łopata Julia

15.  Mania Kamil

16. Matys Miłosz

17. Matysik Aleksandra

18.  Otwiaska Maciej

19. Skrzypek Klaudia

20. Szadkowska Anna

21. Woźniak Sandra

22. Wróbel Antoni

 

Klasa II a

1. Katarzyna Adamska

2. Julia Błoch

3. Wiktoria Cempel

4. Klaudia Jasińska

5.Tomasz Klupś

6. Julia Kończak

7. Weronika Lepka

8. Nikodem Łebski

9.Adam Łopata

10. Jakub Marek

11. Patryk Matyjaszczyk

12. Artur Matys

13. Krystian Netter

14. Miłosz Nowak

15. Dominik Piotrowicz

16. Izabela Podjuk

17. Iwona Sroczyńska

18. Kamil Sroczyński

19. Oliwia Szczepaniak

20. Filip Wojtczak

 

 Klasa II b

1. Tomasz Błoch

2. Jakub Cempel

3. Nikola Cempel

4. Weronika Golimowska

5. Marcel Guzenda

6. Milena Jańczak

7. Mikołaj Kwiatkowski

8. Aleksandra Matyja

9.  Martyna Miguła

10. Gabriela Mucha

11. Kacper Murdzek

12. Patryk Nowak

13. Dawid Nowak

14. Natalia Parzybok

15. Kacper Stanicki

16. Malwina Szłapik

17. Alicja Talaga

18. Patryk Walczybok

 

 Klasa III a

1. Alicja Cicharska

2. Malwina Czaska

3. Nadia Dembska

4. Roksana Drabent

5. Karolina Frączek

6. Michał Jończak

7. Norbert Kałwiński

8. Bartłomiej Kamzol

9. Jan Kempa

10. Arkadiusz Komin

11. Eryk Kowal

12. Jakub Kryś

13. Damian Kubczak

14. Marta Kuboś

15. Roksana Łakoma

16. Adrian Ławicki

17. Kacper Łopata

18. Przemysław Łopata 

19. Anna Matysik

20. Eliza Pauś

21. Roksana Szczypek

 

Klasa III b

1. Jakub Błoch

2. Dominika Chlasta

3. Agnieszka Hurna

4. Milena Jakubowska

5. Patrycja Kołodziej

6. Paulina Kryś

7. Jakub Łopata

8. Kamil Makówczyński

9. Dawid Mądry

10. Weronika Miguła 

11. Grzegorz Mrugalski

12. Kamil Nowak

13. Natalia Opłocka

14. Mateusz Otwiaska

15. Weronika Pelińska

16. Dominika Spychalska

17. Dawid Sroczyński

18. Kamil Szymański

19. Julia Wietecka

20. Julia Wojtyniak

 

 

oke bip ore

edziennik

Kontakt
Gimnazjum im. ks.
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Siedlikowie

Siedlików 58E
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-184-58-97
tel. (062) 732 - 06 - 64
gimnazjum_siedlikow@onet.pl

Dowozy 2013/14

Informacje

szkola_odkrycow_talentow
lepsza_szkola
ewd
eszkola
szkoła z klasą

Copyright © 2017 Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlikowie