top
header1
menu
 

rok szkolny 2016/17

 

rok szkolny 2015/16

 

 

rok szkolny 2014/15

 

 

rok szkolny 2013/14

-Dawid Podjuk kl.IIIb

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego,

I m. w Międzygimnazjalnym Konkursie Chemicznym ,,Chemia bez tajemnic"

-Anita Bogacz kl.IIb

II m. w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Jak kamień z serca"

I m. w Powiatowym Konkursie Poezji Wojennej w Kraszewicach

- Szymon Drabent kl.IIIa

II m. w 50 Crossie Ostrzeszowskim- biegi na 2500km

 

II m. w Powiatowych Potyczkach Humanistycznych ( skład drużyny: A. Bogacz, M. Lis, A. Hurny)

 

rok szkolny 2012/13

 

- Dawid Podjuk kl.IIb

II miejsce w Powiatowym Konkursie Chemicznym

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 

- Magda Odrobińska kl.IIIb

Laureatka Wojewódszkiego Konkursu Języka Polskiego

 

Maksymilian Szczypkowski kl.IIIb

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

 

 

 

Rok szkolny 2011/12

 

Sukcesy indywidualne uczniów:

 

- Paweł Jastrzębski-

 

 I miejsce w XI Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji o Wojnie i Okupacji w Kraszewiacach

 

 I miejsce w etapie rejonowym X edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego       Twórczości A.Mickiewicz

 

III miejsce w Dniach Kultury Szkolnej- kategoria recytacje

 

Udział w finale wojewódzkim- indywidualne biegi przełajowe

 

I miejsce w etapie powiatowym- Indywidualne mistrzostwa LA

 

 II miejsce w etapie gminnym- Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

 III miejsce w II Powiatowym Konkursie Fizyczno- Chemicznym

 

Adrianna Kurzawa-

 

 II miejsce w II Powiatowym Konkursie Fizyczno- Chemicznym,

 

Udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego i Chemicznego

 

Marta Dymała

 

I miejsce w Dniach Kultury Szkolnej- kategoria solista

 

Kornelia Łamacz

 

 II miejsce w Dniach Kultury Szkolnej- kategoria recytacje

 

- Dawid Podjuk

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym ,, Kangur 2012”,

 

Udział w etapie rejonowym wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 

II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

 

Szymon Drabent

 

    I miejsce w etapie powiatowym- Indywidualne biegi przełajowe

 

    Udział w finale wojewódzkim- indywidualne biegi przełajowe,

 

    II miejsce w etapie powiatowym- - Indywidualne mistrzostwa LA

 

Magda Odrobińska i Adam Jurczyński-

 

  III miejsce w etapie powiatowym- szachy

 

Jakub Krawczyk- II miejsce w etapie powiatowym- szachy

 

Magda Odrobińska i  Aleksandra Marek- II miejsce w rejonie- drużynowy badminton

 

 

 

Sukcesy grupowe:

 

-II miejsce w etapie powiatowym i udział w finale wojewódzkim- szachy drużynowe

 

-najlepsze wyniki  w gminie z egzaminu gimnazjalnego z następujących przedmiotów:

 

 

- I miejsce w klasyfikacji generalnej w powiecie w sukcesach sportowych.

II miejsce w Powiatowym Konkursie BRD- 2011/12

                                                          

 

                                                rok szkolny 2010/11

-Mikołaj Cieplik- Mistrz ortografii w Powiatowym Konkursie Ortograficznym 2010/11

-Mikołaj Cieplik- III miejsce w Powiatowym Konkursie Chemiczno- Fizycznym 2010/11

                                                                                        rok szkolny  2009/10

- I miejsce w klasyfikacji gimnazjów w powiecie ostrzeszowskim w współzawodnictwie sportowym Szkolnego Związku Sportowego za rok sz. 2009/10

-Małgorzata Błoch- I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym 2009/10

III miejsce w Powiatowych Potyczkach Humanistycznych 2010

 

- I miejsce w Powiatowych Potyczkach Humanistycznych 2009

                                                                  2008/09

 

Magdalena Braun

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Chemicznym 2009

 

- III miejsce w łącznej klasyfikacji szkół gimnazjalnych w Dniach Kultury Szkolnej 2009

 

 

Weronika Gąsiorek

I miejsce za całokształt prezentacji recytatorskich i poezji śpiewanej

w Dniach Kultury Szkolnej- 2009

 

Bogusz Odrobiński

II miejsce w Powiatowym Konkursie J. Niemieckiego -2008

 

Jagoda Bogacz

I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Chemicznym - 2008

 

Jagoda Bogacz-Mistrz Ortografii w Powiatowym Konkursie Ortograficznym- 2008

 

 

Karolina Rokicka

-I miejsce w międzygimnazjalnym konkursie „Tanecznie po Europie”2008

 

 

Weronika Gąsiorek i Magdalena Braun

-I miejsce w międzypowiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej 2008

 

 

-II miejsce w Powiatowych Potyczkach Humanistycznych 2008

 

-I miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematyczno- Sportowych 2008

 

-III miejsce Gimnazjum w generalnej klasyfikacji konkursów IV edycji Dni Kultury Szkolnej 2008

                                                                    2007/08

Jagoda Bogacz

I Miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Języka Niemieckiego -2007 i 2008

 

-I miejsce w Powiatowych Potyczkach Humanistycznych 2007

 

Marek Owoc-Laureat Wojewódzki Olimpiady Zdrowia 2007

 

 

-II miejsce gimnazjum w klasyfikacji generalnej- Dni Kultury Szkolnej 2006

 

 

Krystian Kozłowski

-dwukrotny Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2005, 2006

 

-II miejsce gimnazjum w klasyfikacji generalnej- Dni Kultury Szkolnej 2006

 

- II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II

 

oke bip ore

edziennik

Kontakt
Gimnazjum im. ks.
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Siedlikowie

Siedlików 58E
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-184-58-97
tel. (062) 732 - 06 - 64
gimnazjum_siedlikow@onet.pl

Dowozy 2013/14

Informacje

szkola_odkrycow_talentow
lepsza_szkola
ewd
eszkola
szkoła z klasą

Copyright © 2017 Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlikowie