top
header1
menu
 
 

Gimnazjum im.Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlikowie oferuje wysoki poziom nauczania i wychowania. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną zapewniającą osiąganie dobrych i bardzo dobrych wyników w nauce.

Współpracujemy ze społecznością lokalną, współorganizujemy imprezy środowiskowe. Jesteśmy szkołą małą, gwarantującą wychowankom bezpieczeństwo (w obecnym roku szkolnym mamy 130 uczniów w 6 oddziałach klasowych).

Dysponujemy odpowiednią bazą dydaktyczną: salą komputerową przygotowaną na 20 stanowisk, Multimedialnym Centrum Informacji zorganizowanym w bibliotece, nową, dobrze wyposażoną salą gimnastyczną (odbywają się tu zawody sportowe na szczeblu rejonu i powiatu). Od roku szk. 2009/10 nasi gimnazjaliści uczą się w nowoczesnej pracowni językowej, wyposażonej w tablicę interaktywną,21 stanowisk ze słuchawkami.

Rozwijamy zainteresowania młodzieży na zajęciach dodatkowych:wokalno-instrumentalnym, kółkach przedmiotowych (biologicznym, chemicznym, matematycznym, historycznym, j. obcych, sportowym). Zapewniamy uczniom opiekę na zajęciach świetlicowych.

Wychowankowie naszej szkoły osiągają liczne sukcesy sportowe ( dwukrotnie zajęliśmy I miejsce w klasyfikacji generalnej w powiecie).

Od roku szk. 2011/12 uczestniczymy w projekcie edukacyjnym e-Szkoła Wielkopolska.

Szkoła zapewnia opiekę pedagoga i higienistki. Zaprzyjaźnioną szkołą jest Gimnazjum im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Opatowie.

oke bip ore

edziennik

Kontakt
Gimnazjum im. ks.
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Siedlikowie

Siedlików 58E
63-500 Ostrzeszów
NIP: 622-184-58-97
tel. (062) 732 - 06 - 64
gimnazjum_siedlikow@onet.pl

Dowozy 2013/14

Informacje

szkola_odkrycow_talentow
lepsza_szkola
ewd
eszkola
szkoła z klasą

Copyright © 2018 Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlikowie